Automat do gry Bananas Go Bahamas

Automat do gry Bananas Go Bahamas dostarcza wielu pozytywnych emocji każdemu graczowi, który dotknie tego niesamowitego wynalazku firmy Novomatic i jest popularny wśród graczy w Ice Casino, ponieważ jest to prawdziwa przygoda, która rozgrywa się na Bahamach. Jasny, kolorowy i bardzo oryginalny slot przyciąga uwagę wszystkich użytkowników, ponieważ główne role grają tu urocze banany, które co jakiś czas spieszą, aby rozbawić i zabawić swoich fanów swoim otoczeniem.

Darmowy automat do gry Bananas Go Bahamas online jest prosty i przystępny, poza tym jest dostępny w większości wirtualnych kasyn w wersji darmowej. Stworzony przez firmę Novomatic slot, już sama nazwa wzbudza w graczach zaufanie do tego slotu. Jeśli chcesz zanurzyć się w pozytywnej atmosferze i otrzymać niesamowitą dawkę pozytywnego działania z gry, musisz pilnie uruchomić slot wideo Bananas in the Bahamas, a wtedy będziesz mógł oddać się prawdziwym emocjom!

Darmowa gra na automacie Bananas Go Bahamas

Sterowanie automatem jest bardzo proste i to jest jego główna zaleta. Gracze będą mogli zobaczyć na ekranie pięć bębnów z 9 liniami wygrywającymi. Można jednak zmniejszyć liczbę wierszy do 7, 5, 3 lub 1. Ponadto, w panelu kontrolnym gracze będą mogli zobaczyć przyciski do ustawiania maksymalnych zakładów. Możesz także grać z różnymi zakładami, od minimalnego do maksymalnego. Na panelu sterowania znajduje się przycisk Start oraz tryb automatyczny, który zapewnia najlepsze możliwe wrażenia z gry.

Symbole automatu do gry Bananas Go Bahamas

Wśród obrazków na bębnach znajdują się zarówno zwykłe, podstawowe obrazki, jak i symbole o specjalnym przeznaczeniu. Podstawowy obrazek to odpoczywające owoce, niektórzy z nich nurkują w płetwach ze skubanką, inni opalają się w hamaku, ktoś po prostu popisuje się na plaży, a kokos i nawet echo biją w bęben. Każdy z obrazków ma swoją własną wartość, którą można znaleźć w tabeli wypłat.

Znaki specjalne na Bahamach

Wizerunek banana działa jako symbol wild. Zastępuje absolutnie wszystkie obrazki, z wyjątkiem rozsypanki. W przypadku wymiany wartość kombinacji wzrośnie. Symbol Wild może pojawić się na wszystkich 5 bębnach, a po zebraniu kombinacji 5 takich obrazków gracze oczekują wypłaty z maksymalnym mnożnikiem 9000.

Scatter to symbol. Jest to obrazek walizki, który może pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach, a zdobycie Frispinova wymaga co najmniej 3 takich walizek na bębnach. Maksymalna liczba darmowych obrotów wynosi 45, a gracze mogą je otrzymać za 5 identycznych scatterów.

Banany jadą na Bahamy Gra ryzyka

Aby podwoić swoje wygrane, użytkownicy mogą skorzystać z gry ryzyka, podczas której będą musieli odgadnąć kolor karty. W przypadku wygranej gracze będą mogli podjąć pieniądze z powrotem na swoje konto. Jeśli przegrają, gracze będą musieli w ogóle rozstać się ze swoimi wygranymi.

Automat do gry Bananas Go Bahamas to niezwykle błyskotliwa i niezapomniana przygoda, która będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego gracza! Jeśli chcesz dotknąć tego niesamowitego automatu, musisz jak najszybciej uruchomić swój slot i wyruszyć w niesamowitą podróż!