Automat do gry Book of Ra

Automat Book of Ra jest jedną z najpopularniejszych gier firmy Novomatic .Jest to również jeden z najbardziej popularnych automatów w Ice Casino. Popularność tego slotu jest tak duża, że nie trzeba o nim wiele mówić. Wystarczy wypowiedzieć tę nazwę, a gracze od razu zrozumieją, że mówimy o bardzo niezawodnym klasycznym automacie do gry, który cieszy się dużą popularnością i renomą!

Główną fabułą tego slotu jest rozwiązanie tajemnicy, jeśli graczom uda się to zrobić, otrzymają przyzwoitą nagrodę i wiele bonusów z darmowego automatu Book Of Ra. Kręcąc bębnami tego slotu, natychmiast zaczniesz zanurzać się w atmosferę legendarnej wyprawy samego Indiany Jonesa.

Darmowa gra na automacie Book Of Ra

Uruchamiając automat, użytkownicy widzą pole gry, które składa się z 5 bębnów, na których umieszczonych jest 9 linii. Te ostatnie służą do zbierania udanych kombinacji, a ponadto gracze będą musieli obstawić każdy z dostępnych pasków. Aby w pełni wykorzystać możliwości tego slotu, gracze mogą skorzystać z wersji demo, gdyż w takim formacie jest on oferowany w prawie każdym wirtualnym kasynie.

Symbole slotów

Symbole bazowe Book of Ra obejmują następujące elementy

Symbole specjalne Book of Ra

Symbol jokera. Wizerunek książki w tym automacie jest symbolem wild, który zastępuje każdy obrazek podstawowy, co pozwala w najkrótszym czasie stworzyć kombinacje gier.

Symbol Scatter. Ten obrazek przynosi użytkownikom darmowe freespiny, a jego rola jest wciąż taka sama jak obrazka z książkami. Dlatego właśnie slot ten jest bardziej znany wśród ludzi jako książki, ponieważ gracze znają go bardziej pod tą nazwą. Symbol scatter pojawia się na wszystkich bębnach, więc szanse graczy na wygraną są dość wysokie.

Book of Ra: prawdziwa gra w trybie darmowym

Jeśli chcesz zagrać w ten slot, ale nie masz takiej możliwości, zawsze możesz skorzystać z wersji demo. Prawdziwą zabawę można jednak przeżyć tylko wtedy, gdy gracz obstawia zakłady za prawdziwe pieniądze. Ten automat do gry jest jednym z pierwszych wydanych przez Novomatic, dlatego uważa się go za absolutną klasykę. Gracze mogą obstawiać zakłady, zmieniając ich wielkość, a tym samym dostosowując swój budżet.

Gra w ryzyko

Jeśli graczowi uda się zebrać zwycięską kombinację, zawsze może spróbować podwoić wygraną w grze ryzyka - podwojeniu. Podczas rundy ryzyka użytkownik jest proszony o odgadnięcie koloru koloru kart, po czym wygrana zostanie aktywowana w podwójnej wysokości.

Pamiętaj jednak, że jeśli graczowi nie uda się odgadnąć koloru kart, straci wygraną. Ten automat do gry ma wysoki procent zwrotu, dlatego jest szczególnie popularny wśród graczy. Jeśli chcesz skorzystać z tego slotu, możesz bezpiecznie obstawiać zakłady, bawiąc się przy tym naprawdę dobrze!