Automaty do gry w Chicago

Tajemniczy świat mafii ożywa na bębnach tego video slotu. Hazard i szemrane interesy - przestępczy świat z przeszłości Chicago czeka na Ciebie w nowym automacie do gry Chicago. Ciekawa grafika w stylu komiksowym na pewno Cię zachwyci. Doładuj swoje konto, skorzystaj z wielkich okazji, a na pewno przyniosą Ci one upragnioną wygraną.

Zasady gry w Chicago

Zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący znajdą równie łatwe do zrozumienia zasady gry na automacie Chicago w Ice Casinoa. Gra jest dostępna w dwóch trybach: darmowym i pieniężnym. W trybie darmowym masz okazję wypróbować automat do gry w akcji, poznać mechanikę gry i opracować strategię. Jeśli jesteś gotowy, aby trafić jackpota - uzupełnij swoje konto i otwórz automat do gry, klikając przycisk "Na pieniądze". Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wprowadzenie środków do maszyny, aby grać. Może to być cała kwota z konta głównego, jak i jej część. W polach "Linia" i "Zakład" użyj przycisków "+ / -", aby określić liczbę aktywnych linii i stawkę za linię. Aby przeczytać informacje o kombinacjach nagród, należy kliknąć przycisk "Info". Bębny obracają się automatycznie po naciśnięciu przycisku "Auto", natomiast przycisk "Start" uruchamia obrót jednorazowy.

Zwycięskie kombinacje w Chicago

  1. Zwycięska kombinacja zaczyna się na lewym, najbardziej wysuniętym bębnie i biegnie w prawo wzdłuż linii.
  2. Ta linia musi być aktywna podczas obrotu.
  3. Kombinacja wygrywa tylko wtedy, gdy symbole pojawiają się w ciągłej sekwencji.

Symbole specjalne w Chicago

Dziki symbol przedstawiający miasto Chicago ma wyjątkowe właściwości. Jeśli dziki symbol pojawi się w ciągłej sekwencji z symbolami wygrywającymi, może uzupełnić każdy brakujący symbol (poza Scatter) i przekształcić go w wygrywającą kombinację.

Symbol Scatter z trzema lub więcej Cadillacami uruchamia 12 darmowych obrotów.

Tryb podwajania Chicago

Podwój swoje zakłady lub zaryzykuj wygraną - decyzja należy do Ciebie. Po każdej wygranej kombinacji aktywowany zostaje przycisk "Gamble", który rozpoczyna grę na zasadzie ryzyka. Jeśli zdecydujesz się na hazard - poprawnie wskaż kolor zamkniętej karty, są tylko dwie możliwości - czarna lub czerwona, a w przypadku szczęścia Twój zakład zostanie podwojony. W przeciwnym razie środki przepadają.

Gra bonusowa Chicago

Symbol Scatter z wizerunkiem Cadillaca w liczbie trzech lub więcej uruchamia 12 darmowych obrotów na bębnach. Wygrane w grze bonusowej są mnożone przez udane trafienia w "butelki".