Maszyna Columbus

Jednym z najbardziej interesujących i popularnych automatów do gry w Ice Casino firmy Novomatic Gaminator jest automat Columbus. Wielu graczy wolało go od innych emulatorów. Producenci, chcąc zadowolić swoich fanów, wypuścili na rynek wersję Deluxe. Osoby odwiedzające naszą instytucję mogą ją łatwo znaleźć w salonie gier. Klub gier oferuje wszystkim te automaty za darmo i bez rejestracji. W tym artykule przedstawimy krótki opis obu automatów do gry i zobaczymy, co mają ze sobą wspólnego.

Projekt wizualny

Automat Columbus może pochwalić się wspaniałym projektem wizualnym. Atmosfera maszyny jest przesycona słonym zapachem morza i ekscytacją związaną z niesamowitymi odkryciami. Symbole podkreślają ogólny temat. Oprócz symboli kart do gry wśród obrazków można znaleźć naszyjnik, sekstant i piękną królową. Portret Kolumba pełni funkcję symbolu wild. Rozproszenie - odpłynięcie w siną dal statków.

Automat Columbus Deluxe ma bardzo wysoką jakość rysunków wszystkich obrazów. Poprawiono także symbole animacji. Wstawki wideo przy zwycięstwach w nowej wersji dają poczucie, że ogląda się fascynujący film historyczny.

Mechanika gry

Automat do gry Columbus (Columbus online za darmo) składa się z 5 standardowych bębnów firmy Gaminator. Są one umieszczane na 9 liniach wypłat. Kombinacje są opisane w specjalnej tabeli. Największe zwycięstwo przyniosło 5 wizerunków wielkiego odkrywcy Kolumba, połączonych w kombinację 5 elementów.

Wersja Deluxe slotu posiada dodatkową 10-tą linię, co znacznie zwiększa szanse na uzyskanie kombinacji nagród.

Gra w ryzyko

Podobnie jak wiele innych automatów Gaminator, darmowy automat Columbus zawiera grę z podwajaniem. Za każdym razem, gdy gracz otrzymuje nagrodę, może kilkakrotnie zwiększyć jej rozmiar. Sukces w określeniu koloru wypadającej karty może oznaczać zwycięstwo. W przeciwnym razie gracz przegra rundę.

Gra bonusowa

Slot Columbus często oferuje graczom darmowe spiny. Runda bonusowa jest uruchamiana przez 3 scattery na polu gry. Podczas gry bonusowej scattery przybierają kolor złoty i pełnią funkcję dodatkowych symboli wild. Grę bonusową można uruchomić ponownie podczas darmowych obrotów. Bonusy, które gracze otrzymują w tej fazie gry, sprawiają, że wiele osób na długo zapomina o jakichkolwiek innych maszynach.

Wniosek

Automaty Columbus to wspaniałe automaty, które dają graczom morze pozytywnych emocji. Śpiesz się, aby wypróbować je w naszym klubie gier.