Automat Lucky Lady's Charm

Lucky Lady's Charm to slot wideo, który przypadnie do gustu żeńskiej części graczy. Wiele pań preferuje spędzanie wolnego czasu przy grze online, która ma odpowiedni wygląd.

Warto zauważyć, że to właśnie kobiety często wykazują się szczególną rozwagą w grach hazardowych, co ułatwia wygrywanie w tego typu rozrywkach. Automat do gry Lucky Lady Charm wydany przez firmę Novomatic, posiada specjalne funkcje, które pozwalają na regularne wygrywanie.

Automat do gry Lucky Lady's Charm darmowa gra

Darmowy automat do gry Lucky Lady's Charm to automat do gry o strukturze reprezentowanej przez pięć bębnów. Na nich umieszczane są linie wypłat i symbole. Na proponowanych paskach zbierane są obrazki z symbolami gry, z których każdy ma swoją wartość.

Użytkownicy mogą postawić na każdej linii od 1 do 100 monet, wybierając ich wartość. W rezultacie jeden pełny obrót będzie wymagał 900 kredytów. Jednocześnie, slot posiada dodatkowe funkcje, takie jak darmowe obroty, symbole specjalne oraz aktywacja dodatkowych mnożników. Zbieranie udanych kombinacji wymaga minimum dwóch obrazków, ale niektóre łańcuchy składają się z co najmniej trzech symboli. Odliczanie w celu utworzenia łańcuchów rozpoczyna się od pierwszego bębna. Wszystkie te elementy muszą znajdować się na aktywnym pasku. Wygrane są określane poprzez pomnożenie zakładu przez współczynnik odpowiadający zebranej kombinacji. Maksymalna wygrana w tym przypadku wynosi 9000 zakładów.

Symbole automatu do gry Lucky Lady Charm

Wśród obrazów na bębnach można zobaczyć takie wizerunki jak moneta, liść koniczyny, blondynka, biedronka, wisiorek, podkowa oraz nominały kart.

Automaty do gier z symbolami specjalnymi

Symbol jokera. Jego rolę odgrywa portret dziewczynki z długimi białymi włosami. Kombinacje gier z udziałem tego symbolu przynoszą wyższe wygrane niż wszystkie inne symbole. Jednocześnie dziki symbol zastępuje wszystkie obrazy bazowe, z wyjątkiem symbolu scatter. Jeśli dziki symbol zastąpi zwykły symbol w kombinacji, zakład zostanie pomnożony przez dodatkowy mnożnik, który wypłaca podwójną stawkę.

Symbol Scatter. Ten symbol może pojawić się w dowolnym miejscu, niezależnie od linii wypłat, i będzie się już liczył do wygranej kombinacji. Obrazek ze świecącą kulą, który znajduje się w dłoni głównego bohatera, może przynieść graczom darmowe obroty, które są wypłacane po wniesieniu ostatniego zakładu. Podczas tych obrotów obowiązują potrójne kursy.

Gra bonusowa Lucky Lady Charm

W grze Lucky Lady Charm nie ma specjalnych gier bonusowych, ale gracze mogą skorzystać z ryzykownej rundy, która podwoi ich wygrane w zakładzie. Gracze będą musieli odkrywać zakryte karty, a jeśli uda im się odgadnąć kolor koloru karty, wygrana zostanie podwojona. Gracze powinni jednak pamiętać, że w przypadku wygranej wirtualnego krupiera, będą musieli całkowicie zrezygnować z wygranego zakładu.

Darmowy automat do gry Lucky Lady Charm dostarczy graczom wiele pozytywnych wrażeń i rozweseli ich od pierwszej minuty!