Automat do gry Starburst

Zanurz się w rozgrywce jednego z najbardziej innowacyjnych i imponujących slotów online w Ice Casino, jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku slotów online. Starburst firmy NetEnt to energiczny i dynamiczny automat do gry, który zachwyci Cię swoją wciągającą rozgrywką, w przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych automatów online, które z czasem mogą się znudzić. Nie można jednak powiedzieć, że Starburst różni się od innych automatów online, ale z jakiegoś powodu gracze grający w automaty online grają w Starburst dłużej i wracają do niego znacznie częściej niż do jakiegokolwiek innego automatu od NetEnt. Być może jest to spowodowane wypłatami z tego automatu, które zdarzają się tu znacznie częściej niż zwykle, między innymi dzięki funkcji Win Both Ways.

Ten automat z pięcioma bębnami i 10 liniami wypłat jest gotowy na trafienie jackpota o wartości do 50 000 monet - niezależnie od tego, czy grasz w niego online, czy na swoim urządzeniu mobilnym, ponieważ Starburst jest obsługiwany przez platformę mobilną NetEnt Touch, dzięki czemu możesz cieszyć się wysokiej jakości grafiką na swoim urządzeniu mobilnym Apple lub Android.

Temat

Gra Starburst przypomina niezwykle popularną grę Bejeweled i zawiera przepiękne, mieniące się klejnoty w różnych, żywych kolorach. Szybko zanurzysz się w rozgrywce tego slotu, która jest nie tylko hipnotyzująca, ale także bardzo satysfakcjonująca. W slocie znajduje się wiele klejnotów w różnych kolorach - niebieskim, fioletowym, żółtym, pomarańczowym i zielonym. Dodatkowo, na bębnach automatu Starburst znajdziesz symbol BAR oraz szczęśliwą liczbę 7, które są najbardziej lukratywnymi symbolami w grze. Automat Starburst to bardzo relaksujący slot, a jego ścieżka dźwiękowa podtrzymuje podobny nastrój.

Cechy

Ten slot zawiera takie funkcje, jak Win Both Ways i Starburst Wilds, a także oferuje możliwość wypróbowania automatycznego trybu gry, który pozwala na uruchomienie do 1000 obrotów bez bezpośredniego udziału gracza. Wystarczy wybrać wielkość zakładu, a następnie liczbę obrotów, które chcesz uruchomić. Dodatkowe ustawienia pozwalają również skonfigurować ten tryb w taki sposób, aby obroty automatyczne zatrzymywały się po wygraniu lub przegraniu określonej kwoty pieniędzy. Inną wspaniałą cechą większości automatów NetEnt jest Skill Stop, który pozwala zatrzymać obroty bębnów poprzez naciśnięcie przycisku obrotu w momencie, gdy bębny się obracają. Bębny zatrzymają się natychmiast i chociaż wynik nadal będzie określany przez generator liczb losowych, niektórzy gracze uważają, że ta funkcja pozwala im bezpośrednio wpłynąć na wynik poprzez rzutowanie własnego szczęścia na symbole, które pojawią się na bębnach.

Bonus

Ten automat ma dwie specjalne funkcje bonusowe - Starburst Wilds i Win Both Ways. Jokery Starburst mogą pojawić się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Gdy tak się stanie, symbole wild rozszerzają się na cały bęben, na którym się pojawiają, i uruchamiają re-spin. Jeśli podczas re-spinów uda Ci się złapać kolejny symbol Starburst Wild, otrzymasz kolejny re-spin. W sumie możesz zdobyć do 5 re-spinów, a symbole Wild Starburst pozostaną na bębnach podczas wszystkich re-spinów. Warto zauważyć, że sam symbol Starburst Wild ma zdolność zastępowania wszystkich innych symboli na ekranie.

Funkcja bonusowa Win Both Ways to kolejny element gry, który pozwoli Ci wygrać więcej pieniędzy na slocie Starburst. Oznacza to, że bez względu na to, jak wygrywająca kombinacja znajdzie się na bębnach, od lewej do prawej lub od prawej do lewej, wygrana zostanie przyznana w obu przypadkach. Aby uzyskać więcej informacji na temat wygrywających kombinacji, można zapoznać się z tabelą wypłat znajdującą się na ekranie gry. Aby sprawdzić potencjalną wygraną dowolnego symbolu w grze, najedź na niego myszką, a wyświetli się potrzebna informacja.

Ograniczenia

Monety na automacie Starburst wahają się od 0,01 centa do jednego dolara, a do wyboru masz aż 10 poziomów zakładów. Gracze z wysokimi stawkami będą mogli ustawić wyższy poziom, podczas gdy gracze z bardziej skromnym budżetem będą mogli grać na niższym poziomie zakładów. Chociaż w opisie gry podano, że jest 10 linii wypłat, to w rzeczywistości Starburst ma ich 20, ponieważ każda z 10 linii wypłat jest przygotowana do wypłacania wygranych za dopasowane kombinacje od lewej do prawej i od prawej do lewej. Postaw minimalny zakład w wysokości 0.10 na wszystkie 10 linii płatnych lub postaw maksymalny zakład w wysokości 100.00 na pojedynczy spin z 10 liniami na 10 poziomach zakładów i maksymalną wartością monety 1.00$.

Grając w Starburst

Automat Starburst to pięknie zaprojektowany trójwymiarowy wideoautomat z wyraźnie zaznaczonymi nominałami monet, zakładami liniowymi i aktywnymi liniami wypłat. Wysokiej jakości grafika w wysokiej rozdzielczości, która nie męczy oczu, oraz wspaniała ścieżka dźwiękowa dodają grze autentyczności. Rozgrywka na tym slocie jest bardzo dynamiczna, a jego bonusy zmuszą Cię do dalszej gry.